מה זה בכלל ליל המדענים והמדעניות האירופי בישראל?

נחשפים לפלאי המדע

מהו ליל המדענים והמדעניות האירופי?

ליל המדענים והמדעניות הוא יוזמה, שמטרתה לאפשר לכל המתעניין בתחומי הידע הנלמדים ונחקרים באוניברסיטאות ובמוסדות מחקר, להיפגש עם מדעניות ומדענים בתחומים שונים ולהחשף לפעילותם, במפגש ישיר ובגובה העיניים. הוא נערך מדי שנה ביוזמתו ובמימונו של האיחוד האירופי, ובתמיכת משרד המדע והטכנולוגיה.

 

פעם בשנה, למשך ערב אחד בלבד, פותחים מוסדות אקדמיים ברחבי אירופה, וגם אצלנו בישראל, את דלתות המדע והמחקר בפני הציבור הרחב, ומזמינים אותו להציץ פנימה ולהתרשם.

 

ליל המדענים והמדעניות באוניברסיטת תל אביב

באוניברסיטת תל אביב אנחנו חוגגים את ליל המדענים והמדעניות כבר 14 שנים ברציפות, ופותחים את שערינו לכל המעוניינים להשתתף במגוון רחב של הרצאות מקוריות, סדנאות, תערוכות ופעילויות שונות ללא כל תשלום. השנה יתקיים האירוע המיוחד בסימן פסטיבל הרעיונות בעקבות הלא נודע, ויתמקד בכך שכל רעיון, קטן ככל שיהיה, יכול להפוך להמצאה שתשנה את העולם.

 

ליל המדענים והמדעניות באוניברסיטה הוא חוויה מגוונת ובלתי נשכחת, הסוחפת אליה את הקהל הגדול ביותר. השנה אנחנו חוגגים את הישגי האקדמיה והמחקר בתחום החדשנות, ומזמינים אתכם להתרשם ולהתנסות בתחומי המדע השונים, בהם עוסקים החוקרים שלנו במשך כל השנה. 

 

בשנים קודמות הגיעו לקמפוס יותר מ-10,000 מבקרים שהצטרפו אלינו לפעילויות חווייתיות לכל הגילאים. השנה אנו מצפים למספר גבוה יותר של סקרנים, שיגיעו לחגוג עמנו לילה מיוחד זה. 

 

הפעילויות באירוע "ליל המדענים והמדעניות" פתוחות לקהל הרחב, ללא תשלום.

 

הגעה וחניה

ניתן להיכנס רגלית משער 7 (שער הכניסה הראשי לאוניברסיטה, רחוב חיים לבנון)
ניתן לחנות בקמפוס בעלות של 20 ש"ח (הכניסה עם רכב משער 4, ליד אולם סמולרש)

 

מצפים לראותכם!

רוצה לדעת לפני כולם על אירועים נוספים באוניברסיטה?

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>